BÄNK, Möbelsnickarmästare Håkan Johansson, Olby Design. sent 1900-tal

Betsat trä och sits av läder, brännstämplad, längd 120, höjd 46 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
5 966
523
544
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
27 apr 2018 17:57
5 966 SEK
10
27 apr 2018 17:55
5 766 SEK
27 apr 2018 17:54
5 566 SEK
10
27 apr 2018 17:52
5 366 SEK
27 apr 2018 17:52
5 166 SEK
27 apr 2018 17:52
4 966 SEK
27 apr 2018 17:51
4 766 SEK
27 apr 2018 17:51
4 566 SEK
27 apr 2018 17:50
4 366 SEK
10
27 apr 2018 17:49
4 166 SEK
27 apr 2018 17:48
3 966 SEK
10
27 apr 2018 17:48
3 800 SEK
10
27 apr 2018 17:39
3 766 SEK
27 apr 2018 16:18
3 566 SEK
10
27 apr 2018 14:42
3 366 SEK
26 apr 2018 13:28
3 166 SEK
9
26 apr 2018 13:28
3 010 SEK
9
26 apr 2018 13:26
2 966 SEK
26 apr 2018 6:02
2 766 SEK
26 apr 2018 6:02
2 566 SEK
26 apr 2018 6:02
2 400 SEK
25 apr 2018 20:46
2 200 SEK
25 apr 2018 19:21
2 000 SEK
8
25 apr 2018 19:11
1 900 SEK
25 apr 2018 18:46
1 800 SEK
8
25 apr 2018 18:23
1 700 SEK
25 apr 2018 13:37
1 600 SEK
25 apr 2018 13:37
1 511 SEK
24 apr 2018 21:49
1 500 SEK
24 apr 2018 20:58
750 SEK
24 apr 2018 19:04
700 SEK
23 apr 2018 21:46
650 SEK
23 apr 2018 19:05
600 SEK
21 apr 2018 18:39
550 SEK
19 apr 2018 22:13
500 SEK
19 apr 2018 21:13
450 SEK
19 apr 2018 18:06
400 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13