Arne Jones E1299

Barton Lidice Benes

(USA, 1942-2012)
Barton Lidice Benes
(USA, 1942-2012)

BARTON LIDICE BENES, blandteknik, signerad och daterad 1977

"Untitled". 77 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
2 422
230
263
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
25 apr 2018 14:21
2 422 SEK
25 apr 2018 14:21
2 222 SEK
25 apr 2018 8:14
2 000 SEK
24 apr 2018 21:04
1 700 SEK
24 apr 2018 21:00
1 500 SEK
18 apr 2018 21:17
873 SEK