Madeleine Pyk – en samling F769

Mats Borgström

(Sverige)
Mats Borgström
(Sverige)

MATS BORGSTRÖM, fat, glas, Orrefors, signerad

Olikfärgat glas. Diameter 32 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
551
52
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 apr 2018 22:26
551 SEK
22 apr 2018 22:26
501 SEK
22 apr 2018 21:47
450 SEK
22 apr 2018 7:29
400 SEK
22 apr 2018 7:29
350 SEK
22 apr 2018 7:29
350 SEK
20 apr 2018 12:23
300 SEK