ARNE NORELL, soffa, "Merkur", Norell Möbel AB, 1960/70-tal.

Skinnklädsel. Total längd 190 cm, sitshöjd 38 cm, sitsdjup 56 cm.

Slitage. Fläckar.

Klubbat pris
9 000
794
829
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
28 apr 2018 10:55
9 000 SEK
28 apr 2018 10:55
8 001 SEK
27 apr 2018 12:47
6 001 SEK
21 apr 2018 21:33
1 500 SEK