BYRÅ, Swedish Grace, 1920-tal.

Fanerad med björk. Intarisadekor. Tre lådor. Godronnerade ben. Bredd 90, djup 44, höjd 69 cm.

Smärre fläckar. Slitage. Krackelyr.

Klubbat pris
1 900
184
211
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
24 apr 2018 23:55
1 900 SEK
24 apr 2018 23:55
1 800 SEK
24 apr 2018 23:55
1 750 SEK
24 apr 2018 23:55
1 650 SEK
24 apr 2018 23:54
1 350 SEK
24 apr 2018 23:54
1 250 SEK
20 apr 2018 17:38
1 000 SEK
19 apr 2018 21:44
400 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13