SOFFBORD, mässing och glas, Frankrike, 1970-tal.

Längd 157. Width 80. Höjd 47 cm.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
8 200
724
755
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
25 apr 2018 19:30
8 200 SEK
25 apr 2018 19:30
8 000 SEK
25 apr 2018 19:30
7 800 SEK
25 apr 2018 19:30
7 600 SEK
25 apr 2018 19:30
7 400 SEK
25 apr 2018 18:33
7 200 SEK
25 apr 2018 18:33
7 000 SEK
25 apr 2018 17:35
6 800 SEK
25 apr 2018 17:35
6 600 SEK
18 apr 2018 22:01
6 400 SEK
18 apr 2018 9:30
2 600 SEK
17 apr 2018 20:40
2 400 SEK
17 apr 2018 19:40
2 200 SEK