XAVIER PANCHARD, stolar, 4 st, Tolix stol A, 2000-tal.

Lackerad metall. Åtta stycken dynor, varav fyra i skinn medföljer. Sitthöjd ca 43, total höjd ca 85 cm (vardera).

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
19 apr 2018 7:59
2 200 SEK
19 apr 2018 7:59
2 000 SEK
19 apr 2018 7:59
2 000 SEK
18 apr 2018 17:33
1 600 SEK
18 apr 2018 17:33
1 500 SEK
17 apr 2018 19:32
1 250 SEK
17 apr 2018 19:20
300 SEK