MONTERSKÅP, omkring 1900-talets mitt

Stomme i ek med glasade sidor och tak. Längd 63 cm, bredd 28 cm, höjd 54 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 800
171
195
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8
25 apr 2018 19:46
1 800 SEK
25 apr 2018 19:46
1 700 SEK
24 apr 2018 22:12
1 100 SEK
22 apr 2018 22:08
1 000 SEK
22 apr 2018 18:10
600 SEK
20 apr 2018 8:34
500 SEK
19 apr 2018 23:42
400 SEK
19 apr 2018 0:27
350 SEK
18 apr 2018 18:17
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79