TAPIO WIRKKALA, VAS, sterlingsilver, 'Tillväxt', stämplad TW, Kultakeskus, Tavastehus 1990.

Höjd 20 cm. Vikt cirka 509 g. Tillverkad för Pohjola Ab:s 100-års jubileum.

Graverad logotyp i botten. Något anlupen. Smärre repor.

Klubbat pris
190
2 153
198
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (5 bud)
26 apr 2018 20:14
190 EUR
26 apr 2018 20:14
180 EUR
24 apr 2018 20:55
170 EUR
24 apr 2018 18:48
160 EUR
18 apr 2018 20:02
150 EUR