FÅTÖLJ, 1950-tal.

FÅTÖLJ, 1950-tal.

Stomme av lackerad metall. Armstöd av betsad teak. Sits av konstläder. Sitthöjd 36. Bredd 69. Djup 55. Höjd 79 cm.

Slitage. Repor. Märken. Skada.

Klubbat pris
650
57
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
28 apr 2018 22:39
650 SEK
28 apr 2018 22:38
600 SEK
28 apr 2018 21:03
550 SEK
28 apr 2018 21:02
500 SEK
28 apr 2018 21:02
500 SEK
22 apr 2018 21:31
350 SEK
19 apr 2018 22:31
300 SEK