Lauri Ahlgrén

(Finland, 1929-2021)
Lauri Ahlgrén
(Finland, 1929-2021)

LAURI AHLGRÉN, serigrafi, signerad och numrerad 68/75.

"For your eyes only". Bildstorlek 26 x 18,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
200
2 266
209
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (12 bud)
26 apr 2018 16:26
200 EUR
26 apr 2018 16:26
200 EUR
26 apr 2018 8:20
190 EUR
26 apr 2018 8:20
180 EUR
24 apr 2018 19:16
170 EUR
24 apr 2018 18:36
160 EUR
24 apr 2018 17:33
150 EUR
22 apr 2018 20:45
110 EUR
21 apr 2018 21:46
100 EUR
20 apr 2018 20:41
80 EUR
20 apr 2018 18:42
40 EUR
20 apr 2018 11:57
30 EUR

Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

239. Klara Kristalova, "Det goda och det onda med skogen".
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK