Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, ej signerad.

komposition, ca 100x70 cm,

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
5 278
463
481
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
7 apr 2018 22:52
5 278 SEK
9
7 apr 2018 22:50
5 078 SEK
7 apr 2018 22:50
5 000 SEK
7 apr 2018 22:47
4 878 SEK
7 apr 2018 22:47
4 678 SEK
7 apr 2018 22:47
4 644 SEK
8
7 apr 2018 22:47
4 444 SEK
7 apr 2018 22:46
4 200 SEK
7 apr 2018 22:46
4 000 SEK
7 apr 2018 22:46
3 800 SEK
7 apr 2018 22:45
3 600 SEK
7 apr 2018 22:45
3 400 SEK
7 apr 2018 22:45
3 400 SEK
7 apr 2018 22:06
3 200 SEK
7 apr 2018 10:25
3 000 SEK
7 apr 2018 10:25
3 000 SEK
6 apr 2018 20:48
2 000 SEK
5 apr 2018 13:09
1 500 SEK
1 apr 2018 10:19
1 221 SEK
29 mar 2018 19:35
1 100 SEK
27 mar 2018 14:24
1 000 SEK