Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på pannå,

komposition, ca 80x76 cm.

Smärre färgbortfall.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
8 600
763
804
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
9
7 apr 2018 22:59
8 600 SEK
8
7 apr 2018 22:59
8 400 SEK
9
7 apr 2018 22:58
8 200 SEK
8
7 apr 2018 22:57
8 000 SEK
9
7 apr 2018 22:54
7 000 SEK
10
7 apr 2018 22:54
6 800 SEK
9
7 apr 2018 22:54
6 600 SEK
10
7 apr 2018 22:54
6 400 SEK
9
7 apr 2018 22:54
6 200 SEK
8
7 apr 2018 22:54
6 000 SEK
9
7 apr 2018 22:51
5 755 SEK
8
7 apr 2018 22:51
5 555 SEK
9
7 apr 2018 22:49
5 100 SEK
10
7 apr 2018 22:49
4 900 SEK
9
7 apr 2018 22:48
4 700 SEK
8
7 apr 2018 22:48
4 500 SEK
9
7 apr 2018 22:47
4 204 SEK
8
7 apr 2018 22:47
4 004 SEK
8
7 apr 2018 22:47
3 700 SEK
7 apr 2018 21:41
3 500 SEK
7 apr 2018 21:41
3 500 SEK
7 apr 2018 20:01
3 000 SEK
7 apr 2018 20:01
2 800 SEK
7 apr 2018 19:59
2 600 SEK
7 apr 2018 11:11
2 400 SEK
7 apr 2018 11:11
2 400 SEK
31 mar 2018 12:53
2 200 SEK
31 mar 2018 12:44
2 000 SEK
30 mar 2018 20:10
1 700 SEK
30 mar 2018 19:24
1 500 SEK
27 mar 2018 19:40
1 400 SEK
27 mar 2018 18:02
1 300 SEK
27 mar 2018 9:54
1 000 SEK