Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk. Monogramsignerad.

Komposition. 96x21 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
2 300
204
213
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
8 apr 2018 22:40
2 300 SEK
8 apr 2018 22:40
2 100 SEK
8 apr 2018 22:40
2 000 SEK
8 apr 2018 22:39
1 600 SEK
8 apr 2018 22:39
1 500 SEK
8 apr 2018 21:40
1 200 SEK
8 apr 2018 21:04
1 000 SEK
7 apr 2018 22:48
500 SEK
7 apr 2018 21:52
450 SEK
7 apr 2018 9:32
400 SEK
6 apr 2018 21:40
350 SEK
6 apr 2018 18:31
300 SEK