Madeleine Pyk – en samling F769

Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad á tergo, daterad 2004,

komposition, ca 54x84 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
6 210
589
674
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
7 apr 2018 23:00
6 210 SEK
7 apr 2018 22:59
6 010 SEK
7 apr 2018 22:59
5 850 SEK
7 apr 2018 22:58
5 650 SEK
7 apr 2018 22:57
5 450 SEK
7 apr 2018 22:56
5 210 SEK
7 apr 2018 22:54
5 010 SEK
7 apr 2018 22:54
5 001 SEK
7 apr 2018 22:53
4 700 SEK
7 apr 2018 22:53
4 500 SEK
7 apr 2018 22:51
4 210 SEK
7 apr 2018 22:51
4 010 SEK
7 apr 2018 22:51
3 200 SEK
7 apr 2018 22:51
3 000 SEK
7 apr 2018 22:49
2 400 SEK
7 apr 2018 22:11
2 200 SEK
7 apr 2018 22:11
2 100 SEK
7 apr 2018 21:52
1 600 SEK
7 apr 2018 21:52
1 500 SEK
5 apr 2018 13:15
1 321 SEK
5 apr 2018 13:15
1 221 SEK
1 apr 2018 10:18
1 200 SEK
29 mar 2018 19:30
1 100 SEK
27 mar 2018 9:54
1 000 SEK