1043756

KASK

Svensk, m/1887 för Livgardet.

Hjälmklocka av svart läder. Beslag av vitmetall.

Konditionsrapport

Slitage. Skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V69

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 9 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    3 700
    359 EUR
    424 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 900 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (13 bud)
    420 maj 23:023700SEK
    3A20 maj 23:023500SEK
    320 maj 21:363200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes