1043756

KASK, svensk, m/1887 för Livgardet.

Hjälmklocka av svart läder. Beslag av vitmetall.

Konditionsrapport

Slitage. Skador.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 700
    361 EUR
    411 USD

    Budhistorik (13 bud)
    420 maj 2018 23:023700SEK
    3A20 maj 2018 23:023500SEK
    320 maj 2018 21:363200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes