1115751
Peter Weiss
(1916-1982)

PETER WEISS, gouache på papper fäst på kartong, signerad Weiss och daterad 47.

Kvinnoporträtt. 37,5 x 33 cm. Oramad.

Oramad.

Tilläggslista

Ej Droit de suite

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
17 505
1 646
1 854
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
28 jan 22:26
17 505 SEK
8
28 jan 22:23
17 005 SEK
28 jan 22:20
16 505 SEK
8
28 jan 22:20
16 080 SEK
8
28 jan 22:17
16 005 SEK