POUL KJAERHOLM, ett par fåtöljer, "PK31", en med etikett Fritz Hansen, 1983.

Satinkromat stål. Skinnklädsel. Sitshöjd ca 37/32 cm.

Slitage med repor. Mindre rostangrepp.

Klubbat pris
32 000
2 839
2 963
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
3 jun 2018 22:26
32 000 SEK
3 jun 2018 22:25
31 000 SEK
3 jun 2018 22:25
30 000 SEK
3 jun 2018 22:25
29 000 SEK
3 jun 2018 22:25
28 000 SEK
3 jun 2018 22:25
27 000 SEK
3 jun 2018 22:24
26 000 SEK
3 jun 2018 17:55
25 000 SEK
3 jun 2018 17:21
24 000 SEK
3 jun 2018 10:48
23 000 SEK
31 maj 2018 11:14
22 000 SEK
26 maj 2018 17:46
21 000 SEK
24 maj 2018 7:41
20 000 SEK
23 maj 2018 22:43
1 500 SEK
23 maj 2018 18:43
1 000 SEK