1053782

POUL KJAERHOLM

Ett par fåtöljer, "PK31", en med etikett Fritz Hansen, 1983.

Satinkromat stål. Skinnklädsel. Sitshöjd ca 37/32 cm.

Konditionsrapport

Slitage med repor. Mindre rostangrepp.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 30 000 SEK

    Slutpris

    32 000
    3 159 EUR
    3 654 USD

    Budhistorik (15 bud)
    6 3 jun 22:2632000SEK
    7 3 jun 22:2531000SEK
    6A 3 jun 22:2530000SEK
    Acceptpris på 20 000 SEK uppnåddes