POUL KJAERHOLM, fåtölj, "PK31", Fritz Hansen, 1983.

Satinkromat stål. Skinnklädsel. Etikettmärkt. Sitshöjd ca 37/32 cm.

Slitage med repor. Smärre fläckar och färgbortfall. Visst rostangrepp.

Klubbat pris
13 500
1 198
1 250
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
3 jun 2018 22:43
13 500 SEK
3 jun 2018 22:43
13 000 SEK
3 jun 2018 22:43
13 000 SEK
3 jun 2018 22:33
12 500 SEK
3 jun 2018 22:33
12 000 SEK
3 jun 2018 18:52
10 500 SEK
3 jun 2018 10:45
10 000 SEK
3 jun 2018 10:45
10 000 SEK
26 maj 2018 9:59
9 200 SEK
26 maj 2018 9:59
9 000 SEK
24 maj 2018 7:42
8 000 SEK
23 maj 2018 18:42
1 000 SEK