POUL KJAERHOLM, 6 stolar, "PK9", Fritz Hansen, 1980-tal.

Underrede i satinkromat stål. Sitsar klädda med skinn. Märkta. Sitshöjd 40 cm.

Slitage med fläckar, mindre tryckmärken och enstaka repor. Visst rostangrepp. Smärre sprickor.

Klubbat pris
58 000
5 146
5 426
Utropspris
60 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
3 jun 2018 22:57
58 000 SEK
3 jun 2018 22:57
56 000 SEK
3 jun 2018 22:56
54 000 SEK
3 jun 2018 22:56
52 000 SEK
3 jun 2018 22:56
50 000 SEK
3 jun 2018 22:56
50 000 SEK
3 jun 2018 22:56
48 000 SEK
3 jun 2018 22:55
48 000 SEK
3 jun 2018 22:54
46 000 SEK
3 jun 2018 21:01
44 000 SEK
3 jun 2018 20:51
42 000 SEK
3 jun 2018 15:19
40 000 SEK
2 jun 2018 16:14
39 000 SEK
2 jun 2018 16:14
38 000 SEK
2 jun 2018 16:14
38 000 SEK
30 maj 2018 15:04
37 000 SEK
30 maj 2018 15:04
36 000 SEK
26 maj 2018 16:43
35 000 SEK
23 maj 2018 18:41
1 000 SEK