SOFFBORD, 1980-tal.

SOFFBORD, 1980-tal.

Ben i kromat stål. Skiva i marmor. Längd 80 cm, bredd 80 cm, höjd 45 cm.

Slitage. Nagg. Rostangrepp. Lösa tassar.

Proveniens

Klubbat pris
1 100
99
104
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 jun 2018 22:28
1 100 SEK
3 jun 2018 20:28
1 000 SEK
25 maj 2018 14:06
700 SEK
23 maj 2018 23:39
500 SEK