SOFFBORD, 1980-tal.

SOFFBORD, 1980-tal.

Ben i kromat stål. Skiva i marmor. Längd 80 cm, bredd 80 cm, höjd 45 cm.

Slitage. Nagg. Rostangrepp. Lösa tassar.

Proveniens

Klubbat pris
1 950
172
180
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
3 jun 2018 22:55
1 950 SEK
3 jun 2018 22:55
1 850 SEK
3 jun 2018 22:55
1 800 SEK
3 jun 2018 22:53
1 750 SEK
3 jun 2018 22:53
1 650 SEK
3 jun 2018 22:52
1 600 SEK
3 jun 2018 22:50
1 500 SEK
3 jun 2018 22:50
1 500 SEK
3 jun 2018 22:50
1 400 SEK
3 jun 2018 22:50
1 300 SEK
3 jun 2018 22:50
1 200 SEK
3 jun 2018 22:50
1 100 SEK
3 jun 2018 22:48
1 000 SEK
3 jun 2018 22:46
450 SEK
23 maj 2018 18:41
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

152. Albert Watson, "Naomi Campbell, Palm Springs, 1989".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Fair warning
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK