SOFFBORD, 1980-tal.

SOFFBORD, 1980-tal.

Ben i kromat stål. Skiva i marmor. Längd 80 cm, bredd 80 cm, höjd 45 cm.

Slitage. Nagg. Rostangrepp. Lösa tassar. Två tassar saknas.

Proveniens

Klubbat pris
1 000
96
108
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 jun 2018 22:40
1 000 SEK
3 jun 2018 22:40
800 SEK
3 jun 2018 22:38
500 SEK
23 maj 2018 18:42
300 SEK