POUL KJAERHOLM, stolar, 4 st, "PK8", Fritz Hansen, modern tillverkning.

Lackerade sitsar. Ben i borstad aluminium. Märkta. Sitshöjd 45 cm.

Mindre bruksslitage. Ytliga repor. Smärre fläckar.

Klubbat pris
16 000
1 420
1 481
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
3 jun 2018 22:48
16 000 SEK
3 jun 2018 22:48
15 000 SEK
3 jun 2018 21:32
12 000 SEK
3 jun 2018 13:46
11 000 SEK
2 jun 2018 23:51
10 000 SEK
2 jun 2018 15:30
6 000 SEK
2 jun 2018 10:47
5 500 SEK
1 jun 2018 14:35
3 000 SEK
25 maj 2018 9:34
2 000 SEK
23 maj 2018 18:41
1 000 SEK
23 maj 2018 9:03
500 SEK