1023333

IB KOFOD LARSEN

Sideboard Seffle möbelfabrik 1960-tal Citesintyg.

Rektangulär, front med fyra dörrar, längd 243, bredd 47, höjd 72 cm

CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.

Konditionsrapport

Fanerskador. Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken.

Om Cites
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 30 000 SEK

    Slutpris

    88 000
    8 479 EUR
    9 714 USD

    Budhistorik (49 bud)
    6A13 jun 22:4688000SEK
    1113 jun 22:4686000SEK
    613 jun 22:4684000SEK
    Acceptpris på 24 000 SEK uppnåddes