1023333

IB KOFOD LARSEN, sideboard Seffle möbelfabrik 1960-tal Citesintyg.

Rektangulär, front med fyra dörrar, längd 243, bredd 47, höjd 72 cm

CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.

Konditionsrapport

Fanerskador. Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken.

Om Cites
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 30 000 SEK

    Slutpris

    88 000
    8 576 EUR
    9 774 USD

    Budhistorik (49 bud)
    6A13 jun 2018 22:4688000SEK
    1113 jun 2018 22:4686000SEK
    613 jun 2018 22:4684000SEK
    Acceptpris på 24 000 SEK uppnåddes