Madeleine Pyk – en samling F769

Auguste Rodin

(Frankrike, 1840-1917)
Auguste Rodin
(Frankrike, 1840-1917)

AUGUSTE RODIN, efter, skulptur, stenmassa, signerad.

Ansikte. Höjd ca 41 cm.

Ytslitage. Fläckar.

Klubbat pris
8 200
778
890
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
5 jun 2018 17:43
8 200 SEK
5 jun 2018 17:43
8 000 SEK
5 jun 2018 16:04
7 200 SEK
5 jun 2018 16:04
7 000 SEK
5 jun 2018 13:25
6 200 SEK
5 jun 2018 12:57
6 000 SEK
5 jun 2018 12:57
6 000 SEK
4 jun 2018 11:32
5 200 SEK
4 jun 2018 11:32
5 000 SEK
30 maj 2018 11:03
4 600 SEK
30 maj 2018 11:03
4 400 SEK
30 maj 2018 11:02
4 200 SEK
30 maj 2018 11:02
4 000 SEK
29 maj 2018 18:58
3 300 SEK
29 maj 2018 17:49
3 100 SEK
29 maj 2018 14:33
1 000 SEK