Håkan Bengtsson

(Sverige, Född 1965)
Håkan Bengtsson
(Sverige, Född 1965)

HÅKAN BENGTSSON, skulptur, signerad och daterad 2001-2002.

Olja på trä. I form av kub. Ca 50 x 50 x 50 cm.

Smärre slitage.

2 100
199
228
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
6 jun 2018 16:48
2 100 SEK
6 jun 2018 16:48
1 800 SEK
5 jun 2018 23:00
800 SEK
30 maj 2018 12:22
666 SEK

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703