TAKLAMPA, 1960-tal. Höjd ca 18 cm.

Av glas, mässing och metall. Diameter ca 41 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
31 maj 2018 11:15
450 SEK
31 maj 2018 11:15
400 SEK
28 maj 2018 23:18
350 SEK
26 maj 2018 20:14
300 SEK