1036324

VIKSKÄRM/RUMSAVDELARE, Rajastan, samtida.

Tredelad. Hardwook. Dekor av mässing. Höjd 191. Längd (44,5+44,5+44,5) 133,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    290 EUR
    342 USD

    Budhistorik (4 bud)
    327 maj 14:253000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    327 maj 06:402550SEK
    224 maj 15:072350SEK