1036324
VIKSKÄRM/RUMSAVDELARE, Rajastan, samtida.

Tredelad. Hardwook. Dekor av mässing. Höjd 191. Längd (44,5+44,5+44,5) 133,5 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
282
318
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
27 maj 2018 14:25
3 000 SEK
27 maj 2018 6:40
2 550 SEK
24 maj 2018 15:07
2 350 SEK
20 maj 2018 23:24
2 000 SEK