1036324

VIKSKÄRM/RUMSAVDELARE, Rajastan, samtida.

Tredelad. Hardwook. Dekor av mässing. Höjd 191. Längd (44,5+44,5+44,5) 133,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    291 EUR
    330 USD

    Budhistorik (4 bud)
    327 maj 14:253000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    327 maj 06:402550SEK
    224 maj 15:072350SEK