Arne Jones E1299

Vico Magistretti

(Italien, 1920-2006)
Vico Magistretti
(Italien, 1920-2006)

VICO MAGISTRETTI, soffa, "Maralunga" för Cassina, Italien, 1900-talets andra hälft.

Randig textilklädsel. Sitthöjd 38. Bredd 167. Djup 87. Höjd 69 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
5 500
522
597
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 maj 2018 21:04
5 500 SEK
29 maj 2018 21:04
5 400 SEK
29 maj 2018 21:02
5 200 SEK
29 maj 2018 21:01
5 000 SEK
29 maj 2018 20:55
4 800 SEK
29 maj 2018 16:31
4 200 SEK
25 maj 2018 6:53
1 500 SEK
23 maj 2018 13:46
1 000 SEK
23 maj 2018 8:54
500 SEK