Arne Jones E1299

Sakari Mäkipuro

(Finland, 1930-1992)
Sakari Mäkipuro
(Finland, 1930-1992)

SAKARI MÄKIPURO, olja på faner, signerad och daterad -69

Madonna och barn, 38,5x28,3 cm.

Slitage.

Klubbat pris
40
422
46
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (4 bud)
19 jun 2018 18:07
40 EUR
19 jun 2018 18:07
35 EUR
19 jun 2018 18:07
35 EUR
19 jun 2018 16:32
30 EUR