Arne Jones E1299

SEPARÉ / SKÄRM, Martela, 1900-talets sista kvartal.

Björkfaner och polyeten. Böjbar, ljudabsorberande, fritt stående och rullbar.
Ca 120 x 250 cm.

Bruksslitage. Repor. Smärre fanerskador.

Klubbat pris
240
2 530
275
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (14 bud)
8
9 jun 2018 14:49
240 EUR
9
9 jun 2018 14:49
220 EUR
8
9 jun 2018 14:49
200 EUR
9
9 jun 2018 14:49
190 EUR
8
9 jun 2018 14:49
170 EUR
9
9 jun 2018 14:49
160 EUR
8
9 jun 2018 14:46
150 EUR
9 jun 2018 14:46
120 EUR
9 jun 2018 13:54
80 EUR
7 jun 2018 23:25
70 EUR
5 jun 2018 20:12
61 EUR
2 jun 2018 13:49
50 EUR
1 jun 2018 19:34
40 EUR
1 jun 2018 18:40
30 EUR