Aimo Tukiainen

(Finland, Född 1917)
Aimo Tukiainen
(Finland, Född 1917)

AIMO TUKIAINEN, UNG DAM.

Sign. Brons. Höjd 37 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
780
8 674
823
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (18 bud)
25 maj 2018 8:36
780 EUR
25 maj 2018 8:35
760 EUR
25 maj 2018 8:35
760 EUR
24 maj 2018 16:43
740 EUR
24 maj 2018 0:23
720 EUR
23 maj 2018 7:22
700 EUR
23 maj 2018 7:22
680 EUR
23 maj 2018 5:25
660 EUR
23 maj 2018 5:25
640 EUR
22 maj 2018 13:55
620 EUR
22 maj 2018 13:55
600 EUR
21 maj 2018 17:30
580 EUR
21 maj 2018 17:30
560 EUR
21 maj 2018 8:24
540 EUR
21 maj 2018 8:24
520 EUR
18 maj 2018 22:30
500 EUR
18 maj 2018 16:54
55 EUR
18 maj 2018 14:02
50 EUR