SOFFBORD, möjligen Danmark, 1970-tal

Stommen av metall. Skiva av marmor. Ca 99x99 cm, höjd 50 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 maj 2018 18:34
2 500 SEK
18 maj 2018 23:27
2 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79