SUZANNE TROCKMÉ, BÄNK, "Egalité", Bernhardt Design, 2000-tal.

Lönn, vit läderklädsel. Bredd 152,5 cm, djup 49,5 cm, sitthöjd 45 cm.

Smärre bruksslitage, smärre märken. Smärre ytsmuts.

Klubbat pris
200
2 254
209
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (12 bud)
20 jun 2018 19:37
200 EUR
20 jun 2018 19:09
150 EUR
20 jun 2018 19:05
140 EUR
20 jun 2018 8:54
130 EUR
19 jun 2018 18:10
120 EUR
19 jun 2018 14:19
110 EUR
18 jun 2018 12:44
100 EUR
17 jun 2018 23:03
75 EUR
17 jun 2018 21:42
70 EUR
17 jun 2018 8:45
65 EUR
16 jun 2018 19:30
60 EUR
13 jun 2018 9:19
40 EUR