ROBIN DAY, matgrupp, 9 delar, Arkana, England, 1900-tal.

Bord samt åtta stolar. Bord med lackerad skiva, fot av lackerad aluminium. Märkt Arkana. Diameter 150, höjd 74,5 cm. Stolar av formpressad glasfiber, fot av lackerad aluminium. Lösa plymåer i sits. Märkta Arkana. Snurrbara. Sitthöjd ca 48 cm.

Slitage. Repor. Smärre färgbortfall. Märken. Fläckar. Några skruvar saknas.

Klubbat pris
13 500
1 192
1 243
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
29 maj 2018 20:29
13 500 SEK
29 maj 2018 20:27
13 000 SEK
29 maj 2018 20:27
12 600 SEK
29 maj 2018 20:27
12 500 SEK
29 maj 2018 20:27
12 000 SEK
29 maj 2018 20:27
11 000 SEK
29 maj 2018 20:26
10 500 SEK
29 maj 2018 20:26
10 000 SEK
29 maj 2018 20:26
9 800 SEK
29 maj 2018 20:23
9 600 SEK
29 maj 2018 20:23
9 400 SEK
29 maj 2018 20:21
9 200 SEK
29 maj 2018 20:20
9 000 SEK
29 maj 2018 20:18
8 800 SEK
29 maj 2018 20:17
8 600 SEK
29 maj 2018 20:17
8 200 SEK
29 maj 2018 20:17
8 000 SEK
29 maj 2018 20:17
7 800 SEK
29 maj 2018 20:17
7 600 SEK
29 maj 2018 20:14
7 400 SEK
29 maj 2018 20:14
7 200 SEK
29 maj 2018 20:11
7 000 SEK
29 maj 2018 20:07
6 600 SEK
29 maj 2018 19:27
6 400 SEK
29 maj 2018 14:16
6 000 SEK
28 maj 2018 20:22
5 400 SEK
27 maj 2018 15:05
5 200 SEK
27 maj 2018 1:01
5 000 SEK
26 maj 2018 21:39
3 000 SEK
26 maj 2018 15:11
550 SEK
22 maj 2018 18:51
300 SEK