Mikko Paakkola

(Finland, Född 1961)
Mikko Paakkola
(Finland, Född 1961)

MIKKO PAAKKOLA, olja på duk, signerad

Composition, 75x63 cm.

Krackelyr.

Klubbat pris
381
4 016
436
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (31 bud)
11 jun 2018 18:23
381 EUR
11 jun 2018 18:23
361 EUR
11 jun 2018 18:22
341 EUR
11 jun 2018 18:22
321 EUR
11 jun 2018 18:22
270 EUR
11 jun 2018 18:22
250 EUR
11 jun 2018 18:19
240 EUR
11 jun 2018 18:19
220 EUR
11 jun 2018 18:18
200 EUR
11 jun 2018 18:18
190 EUR
11 jun 2018 18:18
180 EUR
11 jun 2018 18:18
170 EUR
11 jun 2018 18:16
160 EUR
11 jun 2018 18:02
150 EUR
11 jun 2018 18:02
150 EUR
11 jun 2018 18:01
140 EUR
11 jun 2018 18:01
130 EUR
11 jun 2018 17:43
120 EUR
11 jun 2018 17:36
110 EUR
11 jun 2018 17:36
100 EUR
11 jun 2018 17:36
100 EUR
11 jun 2018 17:36
95 EUR
11 jun 2018 17:36
90 EUR
11 jun 2018 12:53
85 EUR
11 jun 2018 12:53
80 EUR
11 jun 2018 10:37
75 EUR
11 jun 2018 10:37
70 EUR
11 jun 2018 10:37
60 EUR
11 jun 2018 10:37
55 EUR
8 jun 2018 14:02
35 EUR
6 jun 2018 10:19
30 EUR