Madeleine Pyk – en samling F769

STOLAR, 6 st, Frankrike, 1960-tal,

Stomme av ek. Sits och rygg av brunt läder. Sitthöjd 36. Bredd 48. Djup 48. Höjd 77 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
30 maj 2018 16:20
2 000 SEK
30 maj 2018 13:57
850 SEK
30 maj 2018 13:23
800 SEK
23 maj 2018 22:14
600 SEK
23 maj 2018 17:43
300 SEK