SITTPUFF, Gubi, 2000-tal.

SITTPUFF, Gubi, 2000-tal.

Klädd med grå plysch. Diameter 105. Höjd 42 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 500
397
414
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
30 maj 2018 13:10
4 500 SEK
26 maj 2018 21:41
1 500 SEK
26 maj 2018 17:07
500 SEK