Madeleine Pyk – en samling F769

KORGSTOL, 1900-talets senare del,

flätad rotting. Sk. påfågelmodell. Sitthöjd ca 44 cm, bredd totalt ca 112 cm, höjd totalt ca 155 cm.

Smärre fläckar. Slitage.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
3 jun 2018 15:50
1 000 SEK
3 jun 2018 15:50
1 000 SEK
3 jun 2018 15:50
950 SEK
3 jun 2018 15:50
900 SEK
30 maj 2018 21:45
850 SEK
30 maj 2018 21:45
800 SEK
28 maj 2018 11:02
650 SEK
28 maj 2018 11:02
600 SEK
26 maj 2018 1:45
550 SEK
26 maj 2018 1:45
500 SEK
25 maj 2018 21:08
300 SEK