SOFFA, möjligen Björn Trägårdh, för Firma Svenskt Tenn, 1930-tal.

Fast stoppad sits och rygg. Längd 210, sitthöjd 35, djup 80, totalhöjd 75 cm

Odör, röklukt. Slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
11 400
1 012
1 056
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
19 jun 2018 21:06
11 400 SEK
19 jun 2018 21:06
11 000 SEK
19 jun 2018 21:06
10 860 SEK
19 jun 2018 21:03
10 360 SEK
19 jun 2018 21:03
10 000 SEK
19 jun 2018 21:01
9 400 SEK
19 jun 2018 21:01
9 200 SEK
19 jun 2018 21:01
8 880 SEK
19 jun 2018 21:01
8 680 SEK
19 jun 2018 21:01
8 600 SEK
19 jun 2018 21:00
8 400 SEK
19 jun 2018 21:00
8 200 SEK
19 jun 2018 21:00
7 200 SEK
19 jun 2018 20:51
7 000 SEK
19 jun 2018 20:51
6 700 SEK
19 jun 2018 20:51
6 500 SEK
19 jun 2018 20:50
6 200 SEK
19 jun 2018 20:50
6 000 SEK
19 jun 2018 20:50
5 200 SEK
19 jun 2018 20:50
5 000 SEK
19 jun 2018 20:50
5 000 SEK
19 jun 2018 20:47
4 000 SEK
19 jun 2018 5:02
2 000 SEK
16 jun 2018 9:27
700 SEK
12 jun 2018 11:25
650 SEK
12 jun 2018 10:21
600 SEK