Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS-AGNE JAKOBSSON, takkrona, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Modell T-348/9. Stomme av mässing. Nio ljuspunkter med kupor av rökfärgat glas. Etikettmärkt. Diameter 75 cm. Höjd 90 cm.

Slitage. Repor. Märken. Skador. Nagg. Bucklor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
15 500
1 375
1 450
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
22 jun 2018 16:31
15 500 SEK
10
22 jun 2018 16:28
15 000 SEK
22 jun 2018 16:28
14 500 SEK
22 jun 2018 16:28
14 000 SEK
9
22 jun 2018 16:25
13 500 SEK
22 jun 2018 16:25
13 000 SEK
9
22 jun 2018 16:24
12 500 SEK
10
22 jun 2018 16:24
12 000 SEK
10
22 jun 2018 14:47
10 500 SEK
9
22 jun 2018 14:47
10 000 SEK
9
21 jun 2018 15:14
9 400 SEK
21 jun 2018 15:14
9 200 SEK
9
21 jun 2018 15:14
8 800 SEK
21 jun 2018 15:14
8 600 SEK
9
21 jun 2018 7:22
8 400 SEK
21 jun 2018 7:21
8 200 SEK
9
21 jun 2018 7:21
8 000 SEK
18 jun 2018 9:24
6 600 SEK
8
18 jun 2018 9:24
6 400 SEK
16 jun 2018 14:43
6 200 SEK
16 jun 2018 14:43
6 000 SEK
16 jun 2018 14:24
5 200 SEK
16 jun 2018 14:24
5 000 SEK
16 jun 2018 12:48
4 800 SEK
16 jun 2018 9:08
1 500 SEK
15 jun 2018 13:08
1 000 SEK
15 jun 2018 8:52
350 SEK
15 jun 2018 6:25
300 SEK