Paolo Piva

(Italien, Född 1950)
Paolo Piva
(Italien, Född 1950)

PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien, formgivet 1981.

Svartlackerad metallstomme, rektangulär lös glasskiva. Längd 180, bredd 120, höjd 26 cm.

Mindre slitage och repor. Några mindre färgbortfall på metallstommen.

Klubbat pris
22 000
1 942
2 026
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
8
18 maj 2018 21:20
22 000 SEK
18 maj 2018 21:19
21 000 SEK
8
18 maj 2018 21:19
21 000 SEK
18 maj 2018 21:18
20 000 SEK
8
18 maj 2018 21:15
19 500 SEK
18 maj 2018 21:15
19 000 SEK
8
18 maj 2018 21:15
18 500 SEK
18 maj 2018 21:15
18 000 SEK
8
18 maj 2018 21:12
17 500 SEK
18 maj 2018 21:12
17 000 SEK
8
18 maj 2018 21:12
17 000 SEK
18 maj 2018 21:12
16 500 SEK
8
18 maj 2018 21:11
16 000 SEK
18 maj 2018 21:11
15 500 SEK
18 maj 2018 21:11
15 000 SEK
18 maj 2018 21:09
15 000 SEK
18 maj 2018 21:06
13 750 SEK
18 maj 2018 21:06
13 250 SEK
18 maj 2018 21:04
12 750 SEK
18 maj 2018 21:04
12 250 SEK
18 maj 2018 21:03
11 750 SEK
18 maj 2018 21:03
11 250 SEK
18 maj 2018 21:03
11 000 SEK
18 maj 2018 21:03
10 500 SEK
18 maj 2018 21:02
10 000 SEK
18 maj 2018 21:02
10 000 SEK
18 maj 2018 21:02
9 200 SEK
18 maj 2018 21:02
9 000 SEK
18 maj 2018 21:02
9 000 SEK
18 maj 2018 21:02
8 200 SEK
18 maj 2018 21:01
8 000 SEK
18 maj 2018 21:01
7 800 SEK
18 maj 2018 21:01
7 600 SEK
18 maj 2018 21:01
7 400 SEK
18 maj 2018 21:01
7 200 SEK
18 maj 2018 19:34
7 000 SEK
16 maj 2018 13:29
6 000 SEK
12 maj 2018 5:24
5 200 SEK
9 maj 2018 22:59
5 000 SEK
9 maj 2018 21:46
1 000 SEK