Madeleine Pyk – en samling F769

SIDOBORD 1900-talets senare del

Ram av mässing, skiva av rökfärgat glas, längd 60, bredd 60, höjd 50 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Fläckar. Märken. Anlupen.

Klubbat pris
300
28
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
21 jun 2018 22:55
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13