Gustav Axel Berg

(Sverige, 1891-1971)
Gustav Axel Berg
(Sverige, 1891-1971)

GUSTAV AXEL BERG, pallar, ett par, 1930/40-tal.

Stomme av betsat lövträ. Sits klädd med brunt skinn. Diameter 36. Höjd 43 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
26 maj 2018 17:53
3 000 SEK
9
26 maj 2018 17:53
3 000 SEK
8
26 maj 2018 17:53
2 800 SEK
9
26 maj 2018 17:53
2 600 SEK
8
26 maj 2018 16:52
2 400 SEK
26 maj 2018 7:31
2 200 SEK
23 maj 2018 23:47
2 000 SEK
23 maj 2018 23:47
2 000 SEK
23 maj 2018 10:05
1 600 SEK
20 maj 2018 21:48
1 500 SEK
19 maj 2018 18:10
1 200 SEK
18 maj 2018 19:02
1 000 SEK
18 maj 2018 12:49
300 SEK