SERVERINGSVAGN, Cecare Lacca, Italien 1900-talets mitt.

Lövträ med glasskiva. Lös liten medföljande bricka. Längd 86, bredd 44, höjd 71 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 jun 2018 17:04
1 600 SEK
5 jun 2018 21:41
1 500 SEK
31 maj 2018 22:16
300 SEK