SOFFBORD, Italien 1900-talets mitt.

Oval marmorskiva. Underrede i metall. Längd 127 cm. Bredd 45 cm. Höjd 40 cm.

Märken. Slitage. något ojämn skiva.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
29 maj 2018 22:10
550 SEK
29 maj 2018 21:59
500 SEK
29 maj 2018 21:44
450 SEK
29 maj 2018 21:44
400 SEK
29 maj 2018 14:52
350 SEK
21 maj 2018 19:18
300 SEK