SOFFBORD, 1970-80-tal.

SOFFBORD, 1970-80-tal.

Underrede i förgyllt stål. Överdel med glasskiva. Underdel med spegelglas. Längd 120 cm. Bredd 75 cm. Höjd 38 cm.

Förgyllningen hårt sliten.Märken. Repor. Nagg.

Klubbat pris
2 000
177
187
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
20 maj 2018 13:45
2 000 SEK
17 maj 2018 18:07
1 000 SEK
17 maj 2018 14:14
800 SEK
14 maj 2018 23:26
700 SEK
14 maj 2018 10:00
600 SEK
12 maj 2018 12:18
500 SEK
11 maj 2018 21:57
300 SEK