BYSTER, 2 st, konstmassa, 1900-tal.

"David" samt "Venere di Milo". Märkta "L.T P.A.T". Höjd 51 - 53 cm.

Slitage. Märken. Mindre skador. Tillverkningsdefekter. Fläckar.

Klubbat pris
3 644
323
337
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
26 maj 2018 14:00
3 644 SEK
26 maj 2018 14:00
3 444 SEK
23 maj 2018 19:12
3 400 SEK
23 maj 2018 19:12
3 200 SEK
22 maj 2018 8:51
3 000 SEK
22 maj 2018 8:51
2 800 SEK
22 maj 2018 8:51
2 600 SEK
22 maj 2018 8:51
2 400 SEK
22 maj 2018 8:50
2 200 SEK
22 maj 2018 8:50
2 000 SEK
21 maj 2018 23:37
1 900 SEK
21 maj 2018 23:37
1 800 SEK
21 maj 2018 23:37
1 608 SEK
21 maj 2018 23:37
1 508 SEK
20 maj 2018 19:06
1 100 SEK
20 maj 2018 19:06
1 000 SEK
20 maj 2018 4:47
400 SEK
20 maj 2018 4:47
350 SEK
19 maj 2018 19:07
300 SEK